Kontakt:

ŠTEFAN JANKO

Skotnice 278

742 59  Skotnice

e-mail: koupelny-stavby@seznam.cz

  777 877 151

 

Domů       Proč k nám        Fotogalerie       Poptávka       Kontakt

  Koupelny-Stavby

           OD NÁVRHU K REALIZACI

 

Vítejte na stránkách firmy Koupelny - Stavby, společnosti s více jak patnáctiletou tradicí!

Poradenství


OD NÁVRHU K REALIZACI!

Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci celého bytu a dalších souvisejících konstrukcí jako jsou podlahy, dveře, kuchyň, skříně…? Bydlíte v Příboře nebo blízkém okolí?

Přinášíme Vám první, opravdu KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ. S námi už nemusíte ztrácet čas obcházením všech možných bytových studií, koupelnových center, obchodů, apod. PŘIJEDEME ZA VÁMI! Nemáte čas v týdnu? Nevadí. PŘIJEDEME I O VÍKENDU!

V pohodlí a klidu svého domova tak budete mít nadosah to nejkomplexnější řešení rekonstrukce Vašeho bytu, jaké je vůbec možné.

Objednejte si nezávaznou návštěvu našeho technika ještě dnes. S námi vede cesta k vyšší úrovni kvality bydlení v panelovém bytě a rodinném domě. Poptávkový formulář zde.

Spolehněte se i Vy na profesionální služby firmy Koupelny - Stavby a naše dlouholeté zkušenosti, stejně jako nespočet našich spokojených zákazníků. Nechte si poradit s dispozičním řešením a výběrem materiálů.

Naše společnost zrealizuje rekonstrukci koupelny, rekonstrukci kuchyně a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.

Koupelny-stavby © 2013

NEBOJTE SE SNÍT!