Domů       Proč k nám        Fotogalerie       Poptávka       Kontakt

  Koupelny-Stavby

                 OD NÁVRHU K REALIZACI

Izolační nátěry

e-mail: koupelny-stavby@seznam.cz

  777 877 151

 

Termoizolační nátěry

Termoizolační nebo termoreflexní nátěr je možné aplikovat jako fasádní barvu na vnější stěny domu. Tento způsob ušetří v zimě a zvýší komfort bydlení v létě. V oblastech s dlouhým a horkým létem šetří značnou část nákladů na klimatizaci (ochlazování) vnitřního prostotu.


Ošetřená fasáda se vyznačuje vysokou odrazivostí slunečního záření, dochází ke snížení prohřívání obvodových zdí a ke sníženému prohřívání vnitřního prostoru. Nátěr účinně chrání fasádu před UV zářením i povětrnostními vlivy, zajišťuje vysokou odolnost proti tvorbě řas, mechu a plísní. Navíc je prodyšný pro vodní páru, ale omyvatelný. V našich klimatických podmínkách je účinek zateplení velmi vysoký. Nátěr nanesený na vnější omítku domu, odráží v zimě teplo pronikající zdí zpátky do objektu. Ošetřená fasáda se vyznačuje nízkou emisivitou – nízkým uvolňováním tepla do venkovního prostředí.


Termoreflexní nátěr prostě přináší maximální termoregulační efekt, zvyšuje tepelnou stabilitu objektu – V ZIMĚ „HŘEJE“ A V LÉTĚ „CHLADÍ“.


Tónování

Termoizolační či termoreflexní nátěr je možné tónovat do všech odstínů. Doporučujeme ovšem pouze světlé pastelové odstíny, které zachovávají schopnost odrazu tepla. Tmavé barvy, absorbují více tepelného záření.

Používané hmoty

Koupelny-stavby © 2013